best website templates

BİZ

Sosyalgı yolculuğuna 2011 yılının yaz aylarında başlamış dijital dünyanın tüm dinamiklerine hakim bir dijital medya ajansıdır. Bireysel olarak farklı alanlarda ihtisas sahibi bir ekibin 'daha iyi' adına bir araya gelmesi ile oluşan Sosyalgı; şu an da 12 kişilik bir ekipten oluşmaktadır.

Sosyalgı, misyonu itibariyle kurumlardan iş almaz, 'kurum çalışanı olma' mantığını hedef edinir. Çünkü her markanın yolculuk hikayesinin farklı olduğunu bilir. Markaların dijital taleplerini, beklentilerini başarılı somut çözümlere dönüştürür.

Her müşterimiz ya da projemiz bizim velinimetimizdir, göz bebeğimizdir. Bu yüzden her biriyle özel ilgilenir ve sürekli yakın temasta kalırız. Bu nedenle Sosyalgı'nın değişmez kuralı; anlık maksimum 30 farklı müşteri ile çalışmaktır.

Sosyalgı çalışmalarında analiz, planlama, yönetim, reklam, moderasyon ve raporlama bölümlerini ayrı ele alır ve her alan için kuruma özel çalışmalar üretir.

Sosyalgı; önce dinler, ardından düşünür ve üretir, sonra uygular ve analiz eder. İddialı, farklı bir lügatta konuşmaz. Disiplinli ve verimli çalışır. Sosyalgı ekiptir; işini seven, okuyan, yeniyi takip eden bir ekip.

10 yılı aşkın tecrübesi ile bir çok markaya yol arkadaşlığı eden bu genç ve dinamik ekip, markanızı daha ileri taşımak için hazır.

Unutmadan!
Algı her şeydir ve yönetilir.

ALGILARI YÖNETMEYE HAZIR MISINIZ?

EKİP

EZGİ CANGİR

Kurucu Tasarım Direktörü

ŞİNASİ CANGİR

Kurucu Reklam Direktörü

EBRAR SAKA

Grafik-Video Tasarım

İBRAHİM DURAK

Sosyal Medya Yönetimi

MELİS PAKYÜZ

Grafik-Video Tasarım

SEMİH GÜNDOĞDU

Etkinlik Yönetimi

PELİN ATALAYMAN

Sosyal Medya Yönetimi

MERT GÜNDOĞDU

Web - App - Yazılım

UYGAR GÜNDAY

Video-Post Prodüksiyon

CAN BERK TEMİRELLİ

Grafik-Video Tasarım

YAĞMUR CANGİR

Sosyal Medya Yönetimi

ÖMER FARUK METİN

Grafik-Video Tasarım

YAKLAŞIMIMIZ

1

TANIŞ VE ARAŞTIR

2

DÜŞÜN VE PLANLA

3

UYGULA VE GÖZLEMLE

4

ANALİZ ET VE İYİLEŞTİR

5

BAŞAR VE KUTLA

PRENSİP VE İLKELERİMİZ

Size en iyi tavsiyeyi sizi en iyi tanıyan gerçek dostlarınız verir. Çağrı merkezini aradığınız bir banka çalışanı veremez. Bu yüzden sizi en iyi tanıyan olmalıyız, başarınız için omuz omuza çalışmalıyız. 

Ajans müşteri ilişkisinin iki ayrı dünyalarda yaşayan iki ayrı firma ve çalışanlar gibi yürütülmesini doğru bulmuyoruz. Danışmanlık ajansı bir markanın kalbi olmalıdır, onunla uyuyup onunla uyanmalıdır. Markayla nefes almalı ve onu en yakını gibi tanımalıdır. Eğriyi ve doğruyu çekinmeden söyleyebilmedir ajans. Eğer ki doğrusu birlikte çalışmamaksa, bunu dahi söyleyebilmelidir. 

Bu yüzden her projemize özel bir ekip atıyoruz, markayı ilk fırsatta yerinde ziyaret ediyor ve güzel demli bir çayını, kahvesini içiyoruz. Aynı zamanda tüm ekibi markayla birlikte aynı whatsapp grubunda buluşturuyor ve iletişimin çoğunu burada samimi ve dinamik bir şekilde, gereksiz sıfatlardan uzak yürütüyoruz.

Çok klişe bir sözdür ama dijital dünyada yaşıyorsanız yarın uyandığınızda geçmişte bildiğiniz tüm kurallar ve tecrübeniz yok olmuş olabilir. Çünkü inanılmaz seviyede hızla değişen ve gelişen bir sektör burası. Her zaman öğrenmeye açık ve araştırmacı ruhla hareket etmek zorundasınız.

Ekibimizin her üyesinin her gün kendine hatırlattığı bir olgudur “öğrenmeye açık olmak” çünkü buna mecburuz. İşimiz bilgi, tecrübe ve uygulama üzerine kurulu. Yeni bilgilere kapalı olanın bu sektörde ömrü çok kısadır.

Samimi olan şeffaf olmak zorundadır. Olanı olduğu gibi, bildiğini eksiksiz aktarmalıdır ajans. Özellikle hesap yönetimi ve reklam yönetimi gibi kritik konulara yaklaşımımız tamamen şeffaflık üzerine!

Nereye ne yatırım yapıldı, hangi mecraya ne kadar reklam çıkıldı, hedefler yerine getirildi mi şeffaf bir şekilde yönetiyoruz. Sizin bir kuruşunuz, bizim bir kuruşumuzdur.

Dijital medyanın hafta sonu olmaz, bayramı olmaz, gecesi gündüzü tatili olmaz. Eğer online hayatın, ticaretin, sosyal aplikasyonların içinde yaşamak istiyorsanız onun gibi yaşamak zorundasınız.

Ajans olarak her projemiz için ayrı ayrı kurduğumuz Whatsapp gruplarından 7/24 temasta kalarak danışmanlık sürecimizi yürütüyoruz. Bu bizim en önemli güçlerimizden bir tanesi.

Markanızın dijital kanalları, sosyal medya ağları, web siteniz, mağazanız sürekli açık; reklamlar 7/24 açık, gece gündüz bir şeyler sunuyor ve satış yapıyorsunuz. Her an her şey olabilir, sorunu erken yakalar ve çözersen tecrübe olur, kaçırırsan kriz olur. Felsemiz ve yaklaşımımız tam olarak bu.

Dijital sektörde çalışkan olmak zorundasınız. Çünkü dünyanın her yerinde sektörel yeni gelişmeler, yeni teknolojiler ve metotlar üretilmekte. Hızlı değişime ve gelişime ayak uyduramayan dijitalci asla başarılı olamaz.

İki sene önceki dijital reklamlarla bugünün reklamcılık formları tamamen farklı, temelde veya genelde aynı mecraları kullanıyor olsak da hepsinin reklam verme, analiz etme ve raporlama metotları değişti. Bu sektörde, gözleri, kulakları ve zihni her daim açık olan kazanır. Çalışkan olmazsak, başarılı olamayız.

Yeri geliyor gece 11:00’de rapor veririz, yeri gelir 3 gün 3 gece uyumadan bir sitenin taşınma işlemlerini tamamlarız, yeri gelir acil toplantı yapmak gerekir ve yollara düşer markamızın kapısını sabahın ilk ışıklarında tıklatırız, yeri gelir bayramda reklamlara müdahale etmemiz gerekir, o an nöbetçimiz kimse müdahalesini yapar veya markanın proje yöneticisine ulaşır ve gerekli müdahaleyi yaptırır.

Bu yüzden; bayramımız, pazarımız, gecemiz, gündüzümüz yoktur bizim. Tabi biz de insanız kafamızı dinlendirmemiz gereken zamanlar da olur, bu zamanlarda ise projedeki diğer takım arkadaşları dümeni devralır. Yani hiçbir şartta asla dümeni boş bırakmayız.

Bizler 124’ün üzerinde marka-projenin dijital medya ve sosyal medya yönetimini yapmış, 2.697 adet farklı alanda ve sektörde reklam yönetimi yapmış, 671'den fazla başarılı proje gerçekleştirmiş tecrübeli ekibimizle her adımınızda yanınızda oluyoruz.

Her proje ve sektörde yaşanan ortak sorunları, reklamcılık alanındaki doğru hamleleri, avantaj kazandıran içerikleri kısacası yola çıkarken neler yaşayacağımızı defalarca tecrübe etmiş bir ekibiz.

PARTNERLERİMİZİN SERTİFİKALARI

Doğru Planlama, Tecrübeli Ve Sertifikalı Ekipler

NEREDEYİZ?

Çayımız ve kahvemiz var...

''Ürün ve hizmet kalitesinden bahsediyoruz; peki ya ilişkilerimizin kalitesinden, iletişim kalitesinden, birbirimize karşı verdiğimiz sözlerin kalitesinden ne haber!'' - Max de Pree

OFİS

Kuloğlu Mahallesi, Güllabici
Sokak NO: 16/1 Cihangir
Beyoğlu / İSTANBUL

İLETİŞİM

bilgi@sosyalgi.com
+90 850 304 21 02
+90 536 787 30 66

Bye bye happiness, bye bye loneliness. Bizi takip edin, happiness.

© Sosyalgı 2022. Tüm hakları saklıdır. Hem de çok gizli bir yerde!